Масаж-це потужна і ефективна фізіотерапія. У поєднанні з медикаментозними методами можна домогтися приголомшливих результатів в боротьбі з багатьма захворюваннями.
Масаж дає прекрасний косметичний ефект, коригує фігуру і усуває дефекти, а також можливість зробити шкіру молодшою, зменшити зморшки, прибрати в’ялість і підтягнути м’язи обличчя без ін’єкцій. Він легко знімає стрес, допомагає подолати депресію і хронічну втому, додає сил і бадьорості. Масаж дійсно має чарівну силу.
Масаж – це не тільки усвідомлені рухи рук масажиста. Важливим елементом масажу є атмосфера. Тут немає дрібниць. Саме вона може посилити ефект від масажу і зробити його більш продуктивним.
Настрій – позитивна енергія, що отримується під час масажу, дуже важлива для зв’язку між масажистом і клієнтом. Вічливі, акуратні, доброзичливі і усміхнені масажисти викликають тільки позитивні емоції, які дозволяють клієнту максимально розслабитися і отримати задоволення від процедури.
Комфорт – наша шкіра дуже чутлива до тактильного контакта, тому руки масажиста повинні бути теплими, м’якими і сухими. Комфортна температура в приміщенні теж важлива. Погодьтеся, не можна розслаблятися в легкому холоді або дуже жаркому задушливому кабінеті.
Колір і освітлення – для комфортного психологічного стану для очей підійдуть відтінки бежевого, персикового, рожевого, блакитного або зеленого кольорів. Важливо виключити яскраві, кричущі і дратівливі кольори. Освітлення повинно бути м’яким і приглушеним. Для досягнення максимального ефекту можна використовувати свічки. Вони надають атмосферу таємничості і занурюють в стан ейфорії. При використанні свічок важливо не забувати про запобіжні заходи.
Звукове супроводження – щоб зануритися в стан гармонії, важливо використовувати музику під час сеансу. Музика повинна бути спокійною, розслабленою, приємною і легкою. Важливо, щоб вона приносила вам задоволення. Це можуть бути спеціальні композиції для релаксації, такі як природа, ліс, море, звуки чайок, щебет птахів або класична ніжна музика.
Аромат – якщо ви закриєте очі і почнете вдихати аромат, то зможете відчути себе в квітучому саду або на лісовій галявині, на березі моря або в лавандовому полі.
Аромат складається з летючих молекул, які можуть впливати на настрій і самопочуття при вдиханні, впливаючи на певні ділянки мозку.
Аромати апельсина, мандарина, іланг-ілангу, лемонграсу і гвоздики піднімуть вам настрій.
Аромати троянд, лаванди, ромашки, жасмину, майорану, пальмароза і розмарину допомагають позбутися від роздратування і втоми.
Масла кориці, пачулі і рожевого дерева піднімуть вам настрій.
Аромат чайного дерева очищає енергетичні канали і дезінфікує повітря в приміщенні.
Головне правило ароматерапії-аромат повинен бути вам приємний і викликати тільки позитивні емоції.
Масла – для масажу ідеально підходять базові масла: жожоба, мигдальне, масло абрикосових кісточок, масло виноградних кісточок, масло макадамії, масло ши і кокосове. Вони прекрасно зволожують шкіру, насичують її вітамінами і мікроелементами, роблять її м’якою і гладкою, борються з целюлітом і розтяжками.
Загальні правила – перед масажем необхідно прийняти теплий душ і розтертися жорсткою щіткою або рушником для рук. Це необхідно для видалення забруднень з шкіри, розкриття пір і активізації діяльності лімфатичної системи. За 2-3 години до процедури краще відмовитися від їжі і вживання алкоголю. Після масажу потрібно відпочити 30 хвилин і випити склянку води або трав’яного чаю. На наступний день намагайтеся вживати якомога більше рідини.
Прості але дуже дієві секрети для покращення процедури масажу, та вашого комфорту.