Loading..

Чарівний дотик: як антицелюлітний масаж може перетворити ваше тіло

антицелюлітний масаж на Оболоні

Антицелюлітний масаж-це косметична і лікувальна процедура, суть якої полягає у впливі на все тіло або на певні точки: на різні точки. Робиться спеціальними пристроями, банками, насадками та професійною апаратурою.

Процедура рекомендується при застої лімфи, уповільненому обміні речовин, в’ялій шкірі й наявності целюліту. Антицелюлітний масаж в поєднанні з іншими процедурами для схуднення допоможе вам домогтися видимого ефекту від декількох сеансів.

Користь антицелюлітного масажу

Цілеспрямований вплив антицелюлітного масажу на певні ділянки тіла збільшує тиск всередині клітин і стимулює кровотік. Прискорення кровотоку призводить до активації клітинних функцій, відновлення лімфатичного кровотоку і поліпшення обміну речовин. Ці процеси включають руйнування жирових клітин. Поступово жирові відкладення на проблемних ділянках (зазвичай сідницях, животі, стегнах) зменшуються, і “апельсинова кірка” починає зникати.

Довгостроковий ефект процедури: зменшує набряклість, виводить шлаки і токсини, відновлює еластичність шкіри, запобігає появі розтяжок, ефект ліфтингу.

Види антицелюлітного масажу

Всі види антицелюлітного масажу можна розділити на класи. Обговоримо їх нижче:

Ручний антицелюлітний масаж – проводиться з використанням спеціальних технік: розтирання, струшування, вібрація, різні натискання і розтирання шкіри. Зазвичай для посилення ефекту масажисти використовують спеціальні масла або креми, що містять активні компоненти.

Роликовий (LPG) – Ця процедура виконується за допомогою спеціального пристрою з роликами і помпою. Завдяки роликам легко ковзати по тілу пацієнта. Сила впливу антицелюлітних валиків на поверхню тіла регулюється фахівцем. Насадки до пристрою обираються відповідно до мети сеансу.

Банковий антицелюлітний масаж – робиться даний вид масажу вручну (мануально) за допомогою різних видів банок: силіконових, скляних та інших. Виділяють ще два види: динамічний – переміщення силіконових банок здійснюється спеціалістом по проблемних ділянках. Точковий – використовуються подвійні помпи що покроково масажують та розігрівають певні ділянки тіла.

Лазерний антицелюлітний масаж – його особливість полягає у впливі на проблемну область вакуумних і холодних лазерів, які активують зростання нових клітин в оброблюваної області. Один недолік: ця процедура протипоказана в області попереку, грудей і серця.

Приготуйтеся до того, що ви станете більш підтягнутими: вплив процедури на жирові відкладення і целюліт

Механізм дії антицелюлітного масажу на жирові клітини досить простий з погляду фізики. Область помпи (банки), розведена вакуумом, впливає на організм, збільшуючи тиск всередині клітин в оброблюваної області. Високий тиск змушує кров в цій області рухатися швидше, збільшуючи лімфоток, розриваючи жирові клітини зсередини та створюючи антицелюлітний ефект.

Незаперечною перевагою є і довгостроковий ефект після сеансу. Протягом тривалого часу кисень надходить в пропрацьовані клітини набагато активніше, ніж зазвичай, клітинний метаболізм прискорюється, а м’язи в ураженій області розслабляються. З цієї причини професійні спортсмени часто використовують антицелюлітний масаж як полегшення після інтенсивних тренувань.

Ознаки того що вам потрібен антицелюлітний масаж

У більшості випадків курс антицелюлітного масажу рекомендують терапевти і косметологи. Це одна з перших процедур ліполізу (розчеплення жиру) з погляду ефективності, тому серед основних показань лідирують наступні:

  • Зайва вага та ожиріння;
  • Застій у лімфатичній системі;
  • Набряки;
  • Целюліт;
  • В’ялість і нерівність шкіри;
  • Порушення метаболізму;
  • Необхідність корекції окремих зон (талії, другого підборіддя тощо).

Я часто можна користуватися послугою антицелюлітного масажу?

Побачити результат можна після 1 сеансу антицелюлітного масажу, проведеного грамотним фахівцем. Але якщо ви задоволені ефектом і відмовитеся від відвідування масажиста, целюліт повернеться через кілька днів. Тому, записуючись на прийом до фахівця, слід зазначити, що для стабільного результату потрібно послідовність від 5 до 15 процедур, залежно від загального стану організму.

Курс з 15 сеансів вважається максимальним, але іноді призначають 20 процедур (тільки в особливих випадках і після консультації з лікарем). Перерва між відвідинами масажного кабінету повинна становити 1-3 дні, щоб організм встиг відпочити.

Антицелюлітний масаж рекомендується проводити не більше 2-х курсів на рік.

Зони в яких не можна робити антицелюлітний масаж:

  • Область під колінами;
  • Область паху;
  • Внутрішня частина стегон;
  • Груди;
  • Область серця.

Попри всі свої переваги, антицелюлітний масаж далеко не панацея від всіх проблем зі здоров’ям. Завжди треба проходити консультацію спеціаліста.

Забороняється проводити сеанси при таких захворюваннях і станах організму:

  • Варикоз (будь-яка стадія);
  • Тромбофлебіт;
  • Гіпертонія;
  • Хвороби серця;
  • Цукровий діабет;
  • Онкологічні захворювання;
  • Хвороби нирок і сечовивідних шляхів;
  • Вагітність;
  • Менструація;
  • Шкірні інфекції та відкриті рани.

Якщо ваші капіляри розташовані близько до поверхні шкіри, перед призначенням сеансу варто проконсультуватися з лікарем.

З вище сказаного можна зробити висновок що процедура антицелюлітного масажу не тільки покращує зовнішній вигляд, корегує проблемні ділянки тіла, а також покращує загальний стан здоров’я.

Загальний масаж тіла

Тривалість :1 г
Ціна :₴850Ознайомитись

Антицелюлітний масаж

Тривалість :45 хв
Ціна :₴850Ознайомитись

Схожі статті