Loading..

Сила дотику: як масаж шийно-комірцевої зони покращує здоров’я

масаж шкз, шийно-комірцева зона

Відчуваєте біль і скутість у шиї та плечах? Можливо, вам варто спробувати масаж шийно-комірцевої зони. Розслабивши цю зону, ви зможете зменшити напругу, зняти скутість і отримати багато інших переваг!

Біль у шиї спричиняє дискомфорт, обмежуючи рухи шиї та плечей. Якщо його не усунути, біль може стати довготривалою проблемою.

Більш детально про масаж шийно-комірцевої зони

Масаж шийно-комірцевої зони знімає напругу і скутість у шиї та плечовому поясі, ефективний при лікуванні остеохондрозу, мігрені та синдрому хронічної втоми. Він покращує кровообіг в цих зонах, знімає напругу і збільшує рухливість.

Під час масажу шиї та комірцевої зони масажист працює над плечима, шиєю, трапецієподібними м’язами та руками, а також масажує голову. Завдяки такому комплексному підходу тіло відчуває себе більш розслабленим, комфортним і легким.

Найважливіший фактор – інтенсивність. Спочатку масажист розігріває необхідні ділянки плечей і шиї погладжуючими рухами, щоб забезпечити приплив крові. Потім, більш інтенсивно, використовується погладжуючий або розминаючий масаж, щоб промасажувати тканини, розслабити м’язи і виправити поставу.

Під час процедури особлива увага приділяється зоні навколо трапецієподібного м’яза і сьомого хребця, де яскраво виражені м’язові спазми.

Потім застосовуються вібраційні та точкові вправи для глибокого впливу на м’язи та судини, а також для стимуляції руху лімфи.

Масаж шийно-комірцевої зони особливо корисний для людей з такими захворюваннями:

 • Остеохондроз шийного відділу хребта.
 • Мігренозні головні болі.
 • Напруга м’язів шиї та спини.
 • Артеріальна гіпертензія.
 • Стрес.
 • Периартрит в плечовому суглобі.
 • Радикуліт.
 • Посттравматичні симптоми шийного відділу хребта.
 • Синдром хронічної втоми.

Переваги масажу шийно-комірцевої зони:

Зменшує біль у м’язах – це основна причина, чому багато людей звертаються до масажу шиї та плечей. Масаж знімає біль, розслабляючи м’язи та запобігаючи спазмам. Покращується кровообіг, завдяки чому кисень ефективніше доставляється до м’язів, зменшуючи дискомфорт, набряки та запалення.

Знімає мігрень та головний біль головний біль від стресу та мігрень – поширені проблеми, які можуть бути спричинені скутістю в шийно-комірцевому відділі.

Насправді, голова і шия знаходяться дуже близько одна до одної і обмінюються больовими імпульсами. Це означає, що біль може відчуватися в обох частинах тіла.

Головний біль і мігрень можна полегшити за допомогою масажу шиї. Це досягається шляхом розслаблення м’язів. Розслаблення м’язів полегшує приплив крові до мозку і зменшує головний біль.

Покращує поставу – скутість шиї та плечей пов’язана з поганою поставою. М’язи шиї та плечей можуть втомлюватися і ставати скутими, особливо якщо ви багато працюєте за комп’ютером, постійно дивитеся в телефон або маєте згорблену спину.

Біль у спині та інші травми також можуть бути спричинені неправильною поставою. Масаж, який фокусується на м’язах шиї та плечей, може зменшити м’язову напругу та стрес. Відчувши розслаблення, м’язи повертаються у своє нормальне положення.

Протипоказання масажу шийно-комірцевого відділу:

 • Гострий інсульт
 • Гіпертонія.
 • Інфекційні захворювання.
 • Шкірні захворювання.
 • Онкологія.

Якщо у вас сталася така проблема, то краще уникати навантажень та звернутись до спеціаліста.

Локальний масаж

Тривалість :30 хв
Ціна :₴450Детальніше

Класичний масаж обличчя

Тривалість :30 хв
Ціна :₴500Детальніше

Масаж спини і шиї

Тривалість :1 г
Ціна :₴850Детальніше

Схожі статті